Kodėl verta rinktis eveta.lt ?

#Sergiocanello

1995 metais FORZA10 įkūrė veterinarinės medicinos daktaras ir tarptautinis ėdalo sukeliamų ligų ekspertas Sergio Canello, kuris paskyrė keturiasdešimt savo gyvenimo metų tam, kad atrastų daugelio uždegiminių, lėtinių ir autoimuninių ligų tikrąsias priežastis ir galėtų jas gydyti. Tokiu netradiciniu būdu Dr. Canello atlieka pagrindinę savo gyvenimo misiją – padėti kuo daugiau keturkojų.

#Oksitetraciklinas

SANYpet FORZA10 gaminanti kompanija SANYpet S.p.A. įkurta 1995, Italų homeopatijos ir holistinės medicinos eksperto Dr. Sergio Canello, kuris daugiau nei 40 metų tiria su maistu susijusias patologijas. Sergio pabrėžia neabejotiną ryšį tarp maisto netoleravimo bei alergijų ir oksitetraciklino liekanų maiste. 1975 m. Daktaras Canelo pradėjo tyrinėti antibiotikų likučių, atsiradusių dėl intensyvaus ūkininkavimo, toksiškumą. Kompanijos SANYpet prezidentas Dr. Gianandrea Guidetti, dėl gilių žinių apie organizmui taip naudingus vaistinius augalus ir jų ekstraktus dar vadinamas žaliuoju burtininku. Pasirinkę holistinę kryptį SANYpet įkurėjai davė pažadą kurti pašarus kurių sudėtyje nėra antibiotikų likučių, kitų organizmui kenksmingų medžiagų.

#Moksliniai #Tyrimai

Pasirinkę holistinę kryptį SANYpet įkurėjai davė pažadą kurti pašarus kurių sudėtyje nėra antibiotikų likučių bei kitų organizmui kenksmingų medžiagų. Įmonės širdis yra Tyrimų ir Plėtros Departamentas ir jame dirbantys tyrėjai, kurių tikslas nuolatos tobulinti naminių gyvūnų pašaro receptūras ir kurti naujas, kurios leidžia pagerinti mūsų augintinių sveikatą.

#Švarios #Žaliavos

Islandija – užšalusi, bet klestinti sala, įsikūrusi Atlanto vandenyno šiaurinėje dalyje, toli nuo bet kokio pramoninio užterštumo: jos švarūs ir krištoliniai vandenys knibždėte knibžda įvairiausių rūšių žuvų, o turtingose ganyklose glaudžiasi laisvėje laikomi gyvūnai. Pagarba gamtos ritmui ir gamyba iš atsinaujinančių šaltinių yra šios nuostabios šalies pagrindinis sėkmės raktas. Būtent todėl, FORZA10 du padalinius pastatė Islandijoje, šalia laukinių ganyklų bei šviežios žuvies uostų. Būtent čia FORZA10 gamina konservus ir skanėstus.

#Islandija 

Ieškodami gamtos, tyrumo bei nuotykių „Sanipet“ tyrinėtojai atsidūrė Islandijoje, turinčioje didžiulius žuvies išteklius 4970 kilometrų ilgio ežerų ir upių pakrantėse. Čia jūra siūlo gausybę žuvies: didžiųjų menkių ir ančiuvių, kurias nuo užterštumo saugo Golfo srovė, kuri kirsdama Atlanto vandenyną patenka į pietų pakrantę. Be minėtų jūros gėrybių, Islandija dovanoja ir aukštos kokybės lašišos, ungurių, upėtakių. Islandijos žvejai rūpinasi vandens išteklių švarumu, jie pripažįsta tik laukinės gamtos pranašumą. Islandijos žvejai sugautą žuvį jau kitą dieną pateikia vartotojams, todėl ji yra švari ir be dirbtinių priedų. Islandijos žmonės teigia: žvejyba tai nėra darbas, tai yra GYVENIMAS. Tačiau žuvis yra ne pati svarbiausia Islandijos gyvenime. Islandijoje yra didesnė tikimybė sutikti avį nei žmogų. Islandijoje nacionaliniu lygiu yra draudžiami maisto priedai, antibiotikai ir hormonai. Todėl mėsa yra pripažinta sveika ir puikios kokybės. Tokiu būdu Islandiškos kilmės vištiena, kiauliena, kaip ir žuvis bei ėriena yra sveika ir be toksinų. Tokios mėsos auginimui taip pat nenaudojamas ir oksitetraciklinas, plataus spektro antibiotikas, kuris Sergio Canello ir „Sanypet“ mokslinių tyrimų ir plėtros centro, buvo įvardintas kaip pagrindinis šunų ir kačių sveikatos priešas.

#begrūdis #legend

LEGEND istorija prasidėjo prieš 40 metų, kai Dr. Sergio Canello pradėjo tyrimus, rodančius, kad augintinių ligas dažniausiai sukelia nekokybiškos, užterštos žaliavos įeinančios į ėdalo sudėtį. LEGEND – tai funkcionalus, be grūdų gaminamas pašaras, kuriame naudojamos grynos žaliavos, gautos iš biologiškai švarių šaltinių, kartu su natūraliais augalų ekstraktais, kurių veiksmingumas yra moksliškai įrodytas. 

#bio #vegan

Mūsų gamykla Paduvoje (Italija) – pirmoji gamykla Europoje, kuri buvo pastatyta specialiai ekologiniam sertifikavimui. Čia gimsta mūsų bio ir vegan linijos tiems, kurie mano, kad šis pasirinkimas yra geriausias. Siūlome sveikus ir humaniškus pasirinkimus, kuriais galite būti tikri.

#activefresh_sistema

FORZA10 kūrėjų širdys keliauja į ėdalo pakuotes. Netikite? Tuo įsitikinsite suradę širdies formos granules pakuotės viduje. Šių granulių paskirtis – apsaugoti viduje esančius vaistinių augalų ekstraktus, kurie yra svarbi pagalba kasdieniniame kelyje geros sveikatos link. Vaistinių augalų, kuriuos mes dedame į ėdalų sudėtį veikimas turi būti apsaugotas ir nepažeistas. FORZA10 įdarbino du pažangius patentuotus procesus norėdami įgyvendinti šį tikslą. Ekstruzijos procesas linkęs sumažinti produkto maistinę vertę ir veikia ypač temperatūrai jautrius komponentus. Pantentuota "Active Fresh System" technologija apsaugo natūralių, jautrių veikliųjų medžiagų efektyvumą, nenaudojant karščio: natūralūs ingridientai įterpiami į širdelės formos granules kambario temperatūroje šalto
spaudimo būdu. Kiekviena granulė, kurioje yra speciali natūralių augalų ir vaisių ekstraktų formulė, sumaišoma su granulėmis optimalia proporcija (7%).

#socialiai #atsakingi

Mūsų tikslas, ne tik gaminti kokybišką ėdalą augintiniams, bet ir būti socialiai atsakinga įmone. Savo ėdalą aukojame gyvūnų prieglaudoms, dalyvaujame įvairiuose socialiniuose projektuose. 
Išeiti (esc)

Svarbi informacija vartotojams

Infomuojame apie produktų išėmamą iš rinkos, dėl ES
reglamentų pasikeitimų:

1. JT- HEPATO PHARMA, 55ml
2. JT- HEPATO PHARMA, 60 tbl.
3. JT- HEPATO PHARMA SAME, 55 ml
4. JT- HEPATO PHARMA SAME, 60 tbl.
5. JT- TEARS-OFF, 60 tbl.
6. JT- TEARS-OFF, milt. 50g
7. JT-VIGOR Pharma, 60 tbl.

Jeigu turite šių produktų prašome kreiptis Nemokama linija +370 800 12341

Age verification

By clicking enter you are verifying that you are old enough to consume alcohol.

Ieškokite

Prekių krepšelis

Šiuo metu Jūsų krepšelis tuščias
Pirkti dabar