Maintenance

 

SVEIKAI KASDIENINEI AUGINTINIŲ MITYBAI

Jūs, kurie ieškote geriausio tiems, kurie negali pasirinkti, puikiai žinote, kad svarbiausia Jūsų keturkojui draugui duoti sveiką, maistingą ir skanų ėdalą. Pasiūlykite jiems mažiausiai kenksmingą ėdalą, be cheminių medžiagų ir farmakologinių likučių, turintį tinkamą Omega3 ir Omega6 rūgščių santykį bei
tinkamą natūralių augalinių ekstraktų kiekį. Pasirinkite FORZA10 MAINTENANCE ! Norėdami išvengti maisto netoleravimo pavojaus, pasirinkite FORZA10 MAINTENANCE ėdalą: be skonio stipriklių, dažiklių ir konservantų  tai TIKRA ALTERNATYVA NAMUOSE PAGAMINTAM MAISTUI.

FORZA10 MAINTENANCE – tai naujos formulės ėdalų linija sukurta tam, kad galėtumėte rūpintis savo augintinio kasdienine gerove. MAINTENANCE linija padės žmonėms, kurie ieško geriausio ką gali duoti savo augintiniams, kurie neturi galimybės nuolat patys ruošti ėdalą savo augintiniams. Kas daro šį ėdalą  geriausiu kasdieniam vartojimui? Tai  aukštos kokybės mėsa ir žuvis, ryžiai ir sorgas – aukšto virškinamumo, tinkami gyvūnams, kurie netoleruoja glitimo, taip pat natūralūs ingredientai su detoksikuojančiomis ir antioksidacinėmis savybėmis.

MAINTENANCE LINIJOS SAVYBĖS: 
Svarbiausi ingridientai – žuvis arba mėsa, ir kaip visada, naudojamos žuvis, sugautos tik švarioje, atviroje jūroje ir mėsą, gaunamą tik iš ekologiškų arba ekstensyvių ūkių. NENAUDOJAMA MĖSA IŠ INTENSYVIŲ ŪKIŲ! Būtent taip yra kontroliuojamas ir ribojamas oksitetraciklino likučių buvimas ėdaluose.

Į daugumą produktų įtraukti ryžiai ir sorgas: dvi grūdinės kultūros, turinčios daug naudingų savybių.Tai hipoalergeninės, gerai virškinamos kultūros be glitimo, tinkančios ir žmonėms, kenčiantiems nuo celiakijos.

Specialus detoksikuojančių medžiagų priedas užtikrina natūralų ir kasdieninį
organizmo išsivalymą.

  Senesni įrašai
  Naujausi įrašai
  Išeiti (esc)

  Popup

  Use this popup to embed a mailing list sign up form. Alternatively use it as a simple call to action with a link to a product or a page.

  Age verification

  By clicking enter you are verifying that you are old enough to consume alcohol.

  Ieškokite

  Prekių krepšelis

  Šiuo metu Jūsų krepšelis tuščias
  Pirkti dabar