LEGEND SKIN - geriausias pasirinkimas mano šunims

Apie Forza10 mitybos sistemą išgirdau per UAB VETA  dermatologijos seminarą Vilniuje. Prisipažinsiu, nesu linkusi keisti ėdalo augintiniams, turiu jų kelių amžiaus grupių, kai kurie turintys specifinių poreikių, visuomet maitinu tik aukščiausios kokybės pašaru. Vis tik nusprendžiau išbandyti Forza10, nes jau kuris laikas netenkino didelis kiekis dantų apnašų, blizgesį praradęs vyresnio amžiaus augintinių kailis.
Išbandžiau keletą linijos produktų, o su Forza10 LEGEND SKIN rezultatai buvo stulbinantys. Ėdė pašarą gerai, o jau per pirmąją savaitę pamačiau, kad ekskrementų sumažėjo daugiau nei per pusę. Įprastai surenku maišelį kas antrą dieną, o pradėjus šerti Legend tą patį maišelį surenku tik kartą per savaitę. Mano auginamų šunų kailiukai blizgūs ir prižiūrėti, bet maloniai nustebau kai po 3 savaičių pastebėjau, kad vyresnių augintinių kailis ėmė žvilgėti kaip jaunystėje. Dantų apnašų po 6 mėnesių dar nematau. Mano 9 taksiukams Forza10 Legend Skin tiko puikiai ! Pašare tiek Omega3, kad nebereikia papildomai duoti žuvų taukų, be to Omega3 ir Omega6 santykis yra net 1:2 ! Rekomenduoju Forza10 LEGEND SKIN jūsų augintiniams ! Aušra Sudintienė, veislyno Eos kometa savininkė.

Senesni įrašai
Naujausi įrašai
Išeiti (esc)

Popup

Use this popup to embed a mailing list sign up form. Alternatively use it as a simple call to action with a link to a product or a page.

Age verification

By clicking enter you are verifying that you are old enough to consume alcohol.

Ieškokite

Prekių krepšelis

Šiuo metu Jūsų krepšelis tuščias
Pirkti dabar